20480 : (380 + х: 2) = 1536 : 48

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 10:13
    0
    20480 / (380+Х/2) = 32 (380+Х/2) = 20480/32 (380+Х/2) = 640 Х/2=640-380 Х/2=260 Х=260*2 Х=520 20480 / (380+520/2) = 1536/48 32=32