вот это 450+11 (8-10) * 51

+3
Ответы (2)
  1. 13 мая, 03:01
    0
    450+11 (8-10) * 51=450+11 * (-2) * 51=450-1122=-672
  2. 13 мая, 04:01
    0
    450 + 11 * (-2) * 51 = 450 - (22 * 51) = - 672