10*2*6*4*1*9*10*2+5:9

+2
Ответы (2)
  1. 14 июня, 12:24
    0
    10*2=20

    20*6=120

    120*4=480

    480*1=480

    480*9=4320

    4320*10=43200

    43200*2=86400

    86400+5/9=86400 и 5/9
  2. 14 июня, 13:15
    0
    (10*2*6*4*1*9*10) + 5/9=43200+5/9=43205/9=4800