розвежите 100 / (45-x) = 4, (70+x) + 35=134

+1
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 00:19
    0
    100 / (45-х) = 4

    45-х=100/4

    45-х=25

    х=45-25

    х=20

    (70+х) + 35=134

    70+х=134-35

    70+х=99

    х=99-70

    х=29