Знайди частку й остачу: 554/60, 112/40, 610/70, 125/50, 370/80

+5
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 02:55
    0
    554/60=9 (остаток 14)

    112/40=2 (остаток 32)

    610/70=8 (остаток 50)

    125/50=2 (остаток 25)

    370/80=4 (остаток 50)