6/11+9/11 3-1 (5/11) 1 (4/11) + 1 (10/11)

+5
Ответы (2)
  1. 14 июня, 15:23
    0
    6/11+9/11 = 15/11 = 1 4/11

    3-1 (5/11) = 33/11 - 16/11 = 17/11

    1 (4/11) + 1 (10/11) = 15/11 + 21/11 = 36/11 = 3 3/11
  2. 14 июня, 19:17
    0
    1) 6/11+9/11=14/11

    2) 3-1 (5/11) = 33/11-16/11 = 17/11

    3) 1 (4/11) + 1 (10/11) = 15/11 + 21/11 = 36/11