1 - (49/67-X/67) = 18/67

+2
Ответы (1)
  1. 15 августа, 16:09
    0
    1) 49/67 - x/67 = (49-x) / 67

    2) 18/67 - 1 + - 49/67

    3) (49-x) / 67 = - 49/67

    49-x = - 49

    x = 98