9 5/13 - (7 6/13 - y) = 2 3/13

+2
Ответы (1)
  1. 21 октября, 00:04
    0
    9 5/13 - (7 6/13 - y) = 2 3/13

    7 6/13-у=9 5/13 - 2 3/13

    7 6/13 - у = 7 2/13

    у = 7 6/13 - 7 2/13

    у = 4/13