7 дм-8 см

8 дм2 см+18 см

35 см-1 дм4 см

+5
Ответы (2)
  1. 20 декабря, 05:53
    0
    1.70-8=62 см

    2.80 умножить на 2 + 18 = 178 см

    3.35-40=-5
  2. 20 декабря, 06:22
    0
    1. 62 см

    2. 100 см=1 м

    3. 21 см