1 7/18 : 2 2/9*4 4/15

+1
Ответы (1)
  1. 10 октября, 13:42
    0
    1 7/18 : 2 2/9*4 4/15=2 2/3 1) 25/18*9/20=5/2*1/4=5/8 2) 5/8*64/15=8/3=2 2/3