8 8 8 8=10? 8 8 8 8=9? 8 8 8 8=7? 8 8 8 8=8?

+4
Ответы (2)
  1. 7 июля, 06:05
    0
    8 + (8 + 8) / 8 = 10

    8 + ⁸√ (8 / 8) = 9

    8 + (8 - 8) / 8 = 8

    8 - ⁸√ (8 / 8) = 7
  2. 7 июля, 06:11
    0
    (8+8) : 8+8=10

    (8*8+8) : 8=9

    (8*8-8) : 8=7

    (8-8) * 8+8=8