При яких значеннях x:

|15,6-4x|=15

+4
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 23:57
    0
    |15,6-4x|=15

    15,6-4 х=15 или - 15,6+4 х=15

    -4 х=-0,6 4 х=30,6

    х=0,15 х=7,65