Сравните 30% от 60 и 60% от 30

+4
Ответы (2)
  1. 12 марта, 09:50
    0
    1) 30:100*60 = 18

    2) 60:100*30 = 18
  2. 12 марта, 10:30
    0
    60-100%

    ?-30%

    60*30/100=18

    30-100%

    ?-60%

    30*60/100=18

    18=18