Х: 1,2 - (8-3,62) •1,5=5,43

+3
Ответы (1)
  1. 17 января, 13:30
    0
    х: 1,2 - (8-3,62) •1,5=5,43

    8-3,62=4,38

    4,38*1,5=6,57

    5,43 + 6,57=12

    X=12*1,2=14,4