10000 кв. см * 4+1400 кв. дм * 2

+2
Ответы (1)
  1. 16 мая, 18:27
    0
    10000 кв. см * 4+1400 кв. дм * 2=1 м*2*4+14 м*2*4=18 м*2

    1 м*2=10000 см*2

    1 м*=100 дм*2