75/5, 64/32, 85/17, 30+2*28-36, 50-96/6+40, 39*2+22-74

+1
Ответы (1)
  1. 28 июля, 22:15
    0
    75/5=15 64/32=2 85/17=5 30+2*28-36=50 50-96/6+40=74 39*2+22-74=26