14-13,2: (3 11/21 - 2 4/45)

+2
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 19:35
    0
    14-13,2: (3 11/21 - 2 4/45) = 4 181/226

    1) 3 11/21-2 4/45=74/21-94/45=452/315

    2) 13,2:452/315=66/5*315/452 = 2079/226=9 45/226

    3) 14-9 45/226=1085/226=4 181/226