46760:56

10500000-6374264

230291465+95723915

52282200-46254895

5411840:8960

+2
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 11:30
    0
    1) 46760/56=835

    2) 10500000-6374264=4125736

    3) 230291465+95723915 = 326015380

    4) 52282200-46254895=6027305

    5) 5411840:8960=604