80-40: (5+35)

57-27:3+24

+4
Ответы (2)
  1. 8 января, 08:24
    0
    80-40: (5+35) = 80-40:40=80-1=79

    57-27:3+24=57-9+24=72
  2. 8 января, 08:46
    0
    80-40: (5+35) = 74

    57-27:3+24=79