сколько 1) граммов 1 дробь 5 кг в 3 дробь 8 в 7 дробь 20 кг

2) минут в 1 дробь 3 ч в 3 дробь 5 ч в 5 дробь 6 ч

3) квадратных метров в 1 дробь 4 га в 3 дробь 20 га в 7 дробь 10 га

+2
Ответы (2)
  1. 17 сентября, 01:16
    0
    1000:5=200 (г)

    3*60:5=36 (мин)

    5*60:6=50 (мин)

    1/4 га=10000/4=250 (м. кв)

    3/20 га=30000/20=1500 (м. кв)

    7/10 га=70000/10=7000 (м. кв)
  2. 17 сентября, 02:03
    0
    1000:5=200 (г)

    3*60:5=36 (мин)

    5*60:6=50 (мин)

    1/4 га=10000/4=250 (м. кв)

    3/20 га=30000/20=1500 (м. кв)

    7/10 га=70000/10=7000 (м. кв)