5 (3-2 у) - 4 (9-у) = 3 (у+5)

14 (2 х-3) - 5 (х+4) = 2 (3 х+5) + 5 х

9 (3 х-7) + 3 (8 х-11) = 3 (9 х+8)

6 (7 х-11) - 13 (х-6) = 14 (2 х+1)

+5
Ответы (1)
  1. 6 октября, 07:03
    0
    1) 5 (3-2 у) - 4 (9-у) = 3 (у+5)

    15-10 у-36+4 у=3 у+15

    9 у=-36

    у=-4

    2) 14 (2 х-3) - 5 (х+4) = 2 (3 х+5) + 5 х

    28 х-42-5 х-20=6 х+10+5 х

    28 х-5 х-5 х-6 х=42+20+10

    12 х=72

    х=72:12

    х=6

    3) 9 (3 х-7) + 3 (8 х-11) = 3 (9 х+8)

    27x-63+24x-33=27x+72

    24x=120

    x=5

    4) 6 (7 х-11) - 13 (х-6) = 14 (2 х+1)

    42 х-66-13 х+78=28 х+14

    42 х-13 х-28 х=66-78+14

    х=2