А) 1 1/5 : 2; б) 2 2/5 : 3; в) 9:2 1/4; г) 3 1/7 : 2;

+2
Ответы (1)
  1. 13 марта, 20:57
    0
    A) 11/5:2=11/5*1/2=11/10

    б) 22/5:3=22/5*1/3=22/15

    в) 9:21/4=9/1*4/21=12/7

    г) 31/7:2=31/7*1/2=31/14