3 (2 у-1) + 6 (3 у-4) = 83+5 (у-3)

+2
Ответы (2)
  1. 25 января, 17:41
    0
    3 (2 у-1) + 6 (3 у-4) = 83+5 (у-3)

    6 у-3+18 у-24=83+5 у-15

    19 у=95

    у=5
  2. 25 января, 19:36
    0
    6 у-3+18 у-24=83+5 у-15

    6 у+18 у-5 у=83+3+24-15

    19 у=95

    у=5