9 4/31 - (6 8/31+2 4/31) = ...

10 1/25 + 9 24/25 - 6 9/25 = ...

+4
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 14:18
    0
    9 4/31 - (6 8/31+2 4/31) = 23/31

    6 8/31 + 2 4/31 = 8 12/31

    9 4/31 - 8 12/31 = 8 35/31 - 8 12/31 = 23/31

    10 1/25 + 9 24/25 - 6 9/25=. 13 16/25