17 - (-35) = ?

14-31=?

-11-40=?

1.2-1.4=?

-0.2-1.03=?

-9 - (-10.1) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 11:05
    0
    1) 17+35=52

    2) 14-31=-17

    3) - 11-40=-51

    4) 1.2-1.4=-0.2

    5) - 0.2-1.03=-1.23

    6) - 9+10.1=1.1