вычислите.

78,627+3,081=

735,24-261,87=

41.65*85.38=

62,14:9,241=

508.3=891.4=

92,5*11,6-429,15=

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 00:45
    0
    78,627+3,081=81,708

    735,24-261,87=473,37

    42,65 * 85,38=3641.457

    62,14:9,241=6,7243804

    508.3=891.4=

    92,5 * 11,6-429,15=643,85