8/3 7/4 11/5 23/4 1/8

+5
Ответы (1)
  1. 22 января, 20:35
    0
    8/3=2 2/3

    7/4 = 1 3/4

    11 / = 2 1/5

    23/4 = 5 3/4

    1/8=1/8