7*8 - (5*6-12) : 3-49: (7*7)

+1
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 02:37
    0
    7*8 - (5*6-12) : 3-49: (7*7) = 56 - (30-12) : 3-49:49=56-18:3-1=56-6-1=50-1=49