25^1,5 + (0,25) ^-0,5-81^0,75=

+2
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 11:15
    0
    Ответ: 100

    25^1,5 + (0,25) ^-0,5-81^0,75=5^3 + (2^1) - (3^3) = 125+2-27=100