2*2=?

3*3=?

4*4=?

5*5=?

6*6=?

7*7=?

8*8=?

9*9=?

10*10=?

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 07:20
    0
    2*2=4

    3*3=9

    4*4=16

    5*5=25

    6*6=36

    7*7=49

    8*8=64

    9*9=81

    10*10=100