Складить чотири ривности з числами 5 4 9

+4
Ответы (2)
  1. 14 ноября, 03:14
    0
    5+4=9.9-5=4.4+5=9. 9-4=5
  2. 14 ноября, 03:16
    0
    5+4=9

    4+5=9

    9-4=5

    9-5=4