1) х: 5=3. х*5=45. 15:х=3.

2) Сергийко вишикував 10 играшкових солдатикив по 5 у кожний ряд. Скильки вийшло рядив?

+5
Ответы (2)
  1. 8 мая, 04:52
    0
    1) x:5=3. x*5=45.

    x=5*3. x=45:5

    x=15. x=9
  2. 8 мая, 06:50
    0
    х: 5=3

    х=5*3

    х=15

    х*5=45

    х=45:5

    х=9

    15:х=3

    х=15:3

    х=5

    2-га задача:

    10:5=2

    Ответ: 2 ряда