Вычислите

а) sin11 град.*cos19 град.+cos11 град*sin19 град

б) cos²15 град.-sin²15 град.

+1
Ответы (1)
  1. 6 июня, 12:20
    0
    А) = sin (11+19) = sin30=1/2 б) = cos2*15=cos30=корень из 3/2.