1/2 + (4/5-0,3)

3/5 + (1/2-0,1)

+2
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 21:17
    0
    1) 1/2 + (4/5 - 0.3) = 0.5 + 0.8 - 0.3 = 1

    2) 3/5 + (1/2 - 0.1) = 0.6 + 0.5 - 0.1 = 1