3/8+5/12+1/24 1/4+3/8+5/16 5/7+3/14+1/21

+4
Ответы (1)
  1. 13 января, 00:56
    0
    3/8+5/12+1/24=9/24+10/24+1/24=20/24=5/6 1/4+3/8+5/16=4/16+6/16+5/16=15/16 5/7+3/14+1/21=30/42+9/42+2/42=41/42