9376:8,7232:4,6395:5,5373:3=?

+3
Ответы (2)
  1. 5 июля, 16:11
    0
    9376:8=1172

    7232:4=1808

    6395:5=1279

    5373:3=1791
  2. 5 июля, 17:38
    0
    9376/8=1172

    7232/4=1808

    6395/5=1279

    5373/3=1791