3) (54,23*3,2-54,13*3,2+0,68) : 0,2=

+5
Ответы (2)
  1. 18 апреля, 09:35
    0
    54,23*3,2=173,536

    54,13*3,2=173,216

    173,536-173,216=0,32

    0,32+0,68=1

    1:2=0.5
  2. 18 апреля, 09:38
    0
    (54,23*3,2-54,13*3,2+0,68) : 0,2=5

    54,23*3,2=173,536

    54,13*3,2=173,216

    173,536-173,216=0,32

    0,32+0,68=1

    1:0,2=5