14 (2 у-3) - 5 (у+4) = 2 (3 у+5) + 5 у

+2
Ответы (1)
  1. 18 июля, 15:06
    0
    28 у-42-5 у-20=6 у+10+5 у

    28 у-5 у-6 у-5 у=10+42+20

    12 у=72

    у=6

    не забудь поблагодарить)