2/33*1 5/6 + 4 7/8 : 1 6/7

+3
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 17:41
    0
    2/33*1 5/6 + 4 7/8 : 1 6/7 = 1/9 + 21/8 = 8/72 + 2 45/72 = 2 53/72