81: (5+4) - 7 х (7-4) + 24: (8-5) + 5 =

+3
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 22:20
    0
    81: (5+4) - 7 х (7-4) + 24: (8-5) + 5=9-21+8+5=1