3/10-9/25: (4-1 9/10) + 4/7

+5
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 14:08
    0
    3/10 - 9/25 : (4 - 1 9/10) + 4/7 = 3/10 - 0,36 : 2,1 + 4/7 =

    = 63/210 - 36/210 + 120/210 = 147/210 = 0,7