11-10 = ?

111-11=?

77-7=?

+5
Ответы (2)
  1. 6 января, 07:29
    0
    -1

    100

    70

    ...
  2. 6 января, 08:50
    0
    11-10 = 1

    111-11 = 100

    77-7 = 70