59 25/64 - (32 3/16 + 4 1/64) =

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 11:40
    0
    1) 32 3/16 + 4 1/64 = 32 4*3/64+4 1/64=32 12/64 + 4 1/64=36 13/64

    2) 59 25/64 - 36 13/64=23 12/64 = 23 3/16