37*59+37*41+63*59+41*63=37 * (59+41) + 63 * (59+41) =

+1
Ответы (2)
  1. 24 января, 10:04
    0
    37*59+37*41+63*59+41*63=10,000

    37 * (59+41) + 63 * (59+41) = 10,000
  2. 24 января, 10:31
    0
    37*59+37*41+63 * 59+41*63 = (59+41) + (59+41) = 10000