Х + у = 0 и 4 х + у = 9

+2
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 22:17
    0
    Х+у=0

    4 х+у=9

    х=-у

    у=9-4 х

    х=-у

    у=9+4

    у=13

    х = - 13