1/2+2/3+3/2+4/3 + ... + 15/2+16/3 =

+4
Ответы (1)
  1. 11 июня, 05:40
    0
    1/2+3/2+5/2+7/2+9/2+11/2+13/2+15/2 = 64/2

    2/3+4/3+6/3+8/3+10/3+12/3+14/3+16/3 = 72/3

    32+24=56