5*9-33+12 80-4*7-13 40:8*3+7 9*4-6*5

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 16:16
    0
    1.5*9-33+12=45-33+12=24

    2.80-4*7-13=80-28-13=39

    3.40/8*3+7=5*3+7=15+7=22

    4.9*4-6*5=36-30=6