2+2+2+x=8 що треба зробити

+2
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 05:14
    0
    х=2.

    8 - (2+2+2=6)

    Ответ: х=2
  2. 18 ноября, 07:18
    0
    2+2+2+х=8

    6+х=8

    х=8-6

    Х=2

    6+2=8