20 + (40+15) - 21 14+6 (23-3)

+1
Ответы (1)
  1. 29 октября, 05:42
    0
    20 + (40+15) - 21 = 20 + 55 - 21 = 54

    14+6 (23-3) = 14 + 6 (20) = 14 + 120 = 134