3 1/10+1/2=? 7 7/8-3 3/8=? 15/16:3/8*3/4=?

+2
Ответы (1)
  1. 9 октября, 19:45
    0
    3 1/10+1/2=2 7 7/8-3 3/8=8 15/16:3/8*3/4=4